Powstała wyszukiwarka gabinetów stosujących bezbolesne znieczulenia

Boisz się dentysty i nie znosisz zastrzyków znieczulających?  W sieci pojawiła się wyszukiwarka ułatwiająca znalezienie gabinetu stomatologicznego stosującego znieczulenia Wand, czyli takie, które są łagodnie podawane komputerowo, bez bólu i bez strzykawki.  Wpisując w wyszukiwarkę nazwę dowolnego miasta w Polsce można w prosty sposób znaleźć najbliższy ośrodek, korzystający z tej technologii. Wyszukiwarka dostępna jest na stronie www.lagodnie.pl

Znajdź łagodny gabinet

Prawie 800 gabinetów w Polsce znieczula dziś bez strzykawki, przy pomocy komputerowego znieczulenia Wand.  Metoda ta eliminuje ból podczas zabiegu, sprawia także, że samo podanie znieczulenia jest o wiele łagodniejsze niż dotychczas.

Rozwiązanie to coraz powszechniej stosowane jest w znieczulaniu dorosłych i dzieci, wypierając z gabinetów tradycyjne strzykawki. Powód  – zabieg przy użyciu Wand jest delikatny, bezbolesny i  nie wywołuje stresu oraz strachu, zwłaszcza u najmłodszych.

Teraz znalezienie gabinetu stosującego tę technologię będzie o wiele prostsze. W sieci zadebiutowała właśnie wyszukiwarka gabinetów i klinik stomatologicznych, które podają bezbolesne znieczulenie Wand.  Można ją znaleźć na stronie www.lagodnie.pl.

Gabinet w twoim sąsiedztwie

Żeby odszukać ośrodek w swoim sąsiedztwie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę swoje miasto lub miasto docelowe.  Wyszukiwarka sama zasugeruje nam grupę gabinetów w najbliższej okolicy, które stosują znieczulenie Wand. O tym, gdzie będziemy się leczyć możemy sami zadecydować.

– To znaczne ułatwienie dla osób, które poszukują bezbolesnego leczenia stomatologicznego w swojej okolicy. Wyszukiwarka podpowiada nam nie tylko, jakie gabinety znieczulają przy pomocy Wand, daje nam także opcje wyboru spośród kilku placówek w okolicy – mówi Małgorzata Mołata-Odrobina, kierownik ds. promocji i reklamy firmy FM Dental, która stworzyła aplikację.

Co to oznacza w praktyce dla pacjenta? Osoby od lat bojące się leczenia stomatologicznego, mogą teraz znaleźć sprawdzony gabinet, wyspecjalizowany w bezbolesnym i bezstresowym znieczulaniu oraz leczeniu. Wyszukiwarka jest także znacznym ułatwieniem dla rodziców najmłodszych pacjentów. Dzięki niej mogą one znaleźć gabinet, który w łagodny sposób podaje dzieciom komputerowe znieczulenie Wand i który jest przystosowany do ich leczenia.

Aż 680 gabinetów z całej Polski

Wyszukiwarka obejmuje swoim zasięgiem gabinety we wszystkich 16 województwach. Na jej liście znajduje się ponad 100 miast w całej Polsce i 680 gabinetów. Są wśród nich zarówno duże kliniki, jak również niewielkie ośrodki stomatologiczne. Ale to nie koniec.

– Gabinety z wyszukiwarki  oznaczone są jako „Strefy Łagodności”. Oznacza to, że w danej placówce, nie tylko stosuje się komputerowe znieczulenie Wand, ale stosowane są także w niej praktyki mające na celu zmniejszenie stresu i strachu związanego z leczeniem stomatologicznym. W grupie tej są jedne z najnowocześniejszych dziś gabinetów dentystycznych w Polsce – dodaje

 

Kontakt dla mediów:

Małgorzata Mołata – Odrobina
T: 12 423 49 26
E: m.molata-odrobina@fmdental.pl

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
T: 509 106 256
E: tomasz.pietrzak@guarcom.pl